Владимир Тор (tor85) wrote,
Владимир Тор
tor85

Category:

Суд Украины официально признал ДНР

Любопытный юридический казус:

Суд Украины своим решением признал и органы государственной власти ДНР, сославшись на них,  и обязал внести в официальные государственные реестры Украины выданные там документы:

Категорія справи № 

554/3930/16-ц

:
Цивільні справи; Окреме провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.
Надіслано судом: 26.07.2016. Зареєстровано: 26.07.2016. Оприлюднено: 28.07.2016.
Дата набрання законної сили: 29.06.2016

Державний герб України

Дата документу 16.06.2016  Справа № 554/3930/16-ц

Провадження № 2-о/1622/130/2016                                                                                                                                             

РІШЕННЯ

    Іменем України   

16 червня 2016 року Октябрський районний суд м.Полтави у складі:

                                                   головуючого - судді Тімошенко Н.В.,

                                                   при секретарі - Бойко А.В.

   за участю заявника - ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві цивільну справу за заявою ОСОБА_1; заінтересована особа: Центральний відділ Державної реєстрації актів цивільного стану м. Полтави про встановлення факту смерті, -

ВСТАНОВИВ:

        Заявник ОСОБА_1 18.05.2016 року звернулася до суду із зазначеною заявою, у якій прохала встановити факт смерті її брата ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 року в м. Донецьку з метою отримання свідоцтва про смерть.

Заявниця зазначає, що отримати свідоцтво смерть у відділі державної реєстрації актів цивільного стану неможливо, оскільки факт смерті відбувся на тимчасово окупованій території України.

У судовому засіданні заявника заяву підтримала, наполягала на її задоволенні.

Представник заінтересованої особи у судове засідання не з»явився, причини своєї неявки суду не повідомив.

Заслухавши пояснення заявника, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про задоволення заяви.

  Судом встановлено, що заявниця є рідною сестрою ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який ІНФОРМАЦІЯ_2 року загинув у м. Донецьк внаслідок самогубства.

  Документом, що підтверджує факт смерті ОСОБА_2 є свідоцтво про смерть від 30.03.2016 року, серії НОМЕР_1, видане Кіровським відділом запису актів цивільного стану м. Донецька Державної Реєстраційної Палати Міністерства юстиції Донецької Народної Республіки, тобто видане на території, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.

  У зв»язку з цим, у заяві ОСОБА_1 від 23.04.2016 року, Центральний відділ Державної реєстрації актів цивільного стану м. Полтави про встановлення факту смерті 23.04.2016 року відмовлено у проведенні державної реєстрації смерті ОСОБА_2

   Згідно з п.8 ч. 1 ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту смерті особи в певний період часу у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту смерті.

Ураховуючи вищевикладене, суд задовольняє заяву.

         На підставі викладеного, керуючись 60, 62, 208, 212-215, 218, 256-259 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1; заінтересована особа: Центральний відділ Державної реєстрації актів цивільного стану м. Полтави про встановлення факту смерті, - задовольнити.

  Встановити факт смерті ОСОБА_2 (ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н.) ІНФОРМАЦІЯ_2 року у м. Донецьк (Донецька Народна Республіка).

Зобов'язати Центральний відділ Державної реєстрації актів цивільного стану м. Полтави провести державну реєстрацію смерті ОСОБА_2 (ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н.) ІНФОРМАЦІЯ_2 року у м. Донецьк (Донецька Народна Республіка).

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Полтавської області через районний суд шляхом подання протягом 10 днів з дня проголошення рішення апеляційної скарги.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Суддя                                                                                                                                Н.В.Тімошенко

Subscribe

 • (no subject)

  К теме слов об изнасиловании - и реальной правопременительной практике по делу сенатора-насильника: Условный срок за изнасилование для сенатора РФ…

 • Вопросы самоопределения

  1. Что я думаю о предложении де в качестве возмездия силовикам, усердствующим на службе у очень дурного политического режима, снять снафф-порно с их…

 • Моральный авторитет

  Тут, оказывается, Ходорковский, как знатный моральный авторитет, требует от кандидатов в Мосгордуму определиться по вопросу политических репрессий…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments